Єгор Семенков

Персональний блог

Previous Next

ЕкоФорум-2018

Золоте правило моралі - максима з приблизним формулюванням:
«Як хочете, щоб люди вчиняли відносно вас, так і ви чиніть відносно них». 
Концепція правила характерна

для більшості стародавніх релігій, це правило зустрічається в «Махабхараті», у висловлюваннях Будди, в «Одіссеї» Гомера і «Історії» Геродота, у Біблії. Конфуцій вчив «Не роби іншим того, чого не бажаєш собі».

Чому ж тоді людство робить матінці-природі те, чого не бажає собі, і дивується

тим багаточисленним катаклізмам, про які ми з вами дізнаємося через ЗМІ із регулярністю, що лякає?

Піклування про навколишє природне середовище - це не тільки план, програма, стратегія чи певні заходи. Людство досягне успіху в покращенні екології, тільки коли піклування про природу стане ФІЛОСОФІЄЮ людського буття, починаючи з побутових питань і закінчуючи стратегією розвитку держав.

Сьогодні десятки підприємств Запорізької області і всієї України на другому спеціалізованому міжнародному Запорізькому екологічному форумі «Еко Форум - 2018», який відбувається у виставковому комплексі «Козак-Палац», презентували свої проекти екологічного спрямування.

Зрозуміло, що питання на конференції мають практичне наповнення – когенерація, очистка води, розвиток зеленого туризму, сучасні технології озеленення, розвиток сонячної енергетики та багато іншого. І це маленький, але необхідний крок в усвідомлення та виконання заходів із покращення екологічного становища.

© 2017 Персональний блог Єгора Семенкова. Всі права захищені.